Windows 10 Pro Lisansı Fırsatı! 145 TL

Windows 10 Pro Lisansı

Uygun bir fiyata Windows 10 Pro Lisansı ve Office sahibi olmak isteyenler için oldukça güzel bir fırsat ile karşınızdayız. İşte URcdkeys tarafından yapılan kampanya…

Ne kadar iyi bir donanım sahibi olursanız olun, yazılım yönünden güncel değilseniz tam performans almanız hiçte mümkün değil. Kullanıcıların büyük çoğunluğu sürücüleri güncel tutarken işletim sistemi açısında aynı hassasiyeti göstermiyor. Bu bağlamda Microsoft şirketinin en güncel işletim sistemi olan Windows 10’a ve Office programlarına sahip olmak isteyen kişiler için güzel bir kampanya ile karşınızdayız.

130 TL’ye Windows 10 Pro lisansı

Windows 10 Pro Lisansı

Teknolojinin hızla geliştiği bu dönemde güncel yazılımlara sahip olmak, hem güvenlik yönünden hem de yeniliklere ulaşma açısından kritik bir öneme sahip. Örnek olarak 2020 yılının sonlarında piyasaya çıkarılan ve Steam‘de anlık oyuncu rekoru kırmış olan Cyberpunk 2077’yi 4K çözünürlükte en iyi performansta oynayabilmek için sisteminizde Windows 10 işletiminin 64 Bit versiyonu kurulu olmalı.

Hali hazırda Windows 10 Professional versiyonunu Microsoft’tan satın almak istediğinizde 250 Euro‘nun üzerinde bir fiyat ile karşılaşıyorsunuz. Fakat URcdkeys tarafından yapılan kampanya ile 15 Euro’dan daha uygun bir fiyata satın almanız mümkün.

Ürünlerin üzerindeki linklere tıklayarak satın alma sayfasına gidebilirsiniz. Yüzde 20 indirimli fiyatlar için SHF20 kodunu kullanmayı sakın unutmayın.