Vivo V21 SE; Teknik Özellikleri Belli Oldu

Vivo V21 SE

Çin menşeili teknoloji şirketi Vivo, orta segment ürün kategorisine yakında yeni modeller ekleyecek. Bunlardan biri olması beklenen ve daha önce birkaç kez sızdırılan Vivo V21 SE, şimdi teknik özellikleriyle Google Play Console sitesinde ortaya çıktı.

Vivı V21 SE modeli, beraberinde üç model daha getirecek. Ancak V21 SE dışındaki modellerin teknik özellikleri şu anda bilinmiyor.

Vivo V21 SE işlemci ve ekran özellikleri belli oldu

Kısa süre önce Google Play Console sitesinde görülen Vivo V21 SE, burada bazı teknik özellikleriyle açığa çıktı. Bu listeye göre Vivo’nun yeni orta sınıf telefonunda Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 720G işlemci yer alacak. İşlemcinin yanı sıra cihaz, 1080 x 2400 piksel çözünürlükte bir ekran ile gelecek. Ancak liste, bu ekranın boyutu ve hangi panel ile geleceği hakkında bilgi vermiyor.

Vivo V21 SE

Vivo V21 SE Snapdragon 720G işlemciyle gelecek Daha önce sızdırılan bilgilere göre V21 SE modeli, 64 Megapiksel çözünürlükte bir ana kamera ile gelecek. Ancak diğer lensler hakkında kesin bir bilgi  bulunmuyor.

Vivo V21 SE modelinin yanı sıra şirket; V21 ve V21 Pro modellerini de piyasaya sürecek. Bu telefonlar hakkında sızıntılar ardı ardını kovalarken kaynaklar, cihazların 64 Megapiksel ana kameraya sahip olacağını gösteriyor.

Vivo’nun ”V” serisine en son eklediği model Vivo V20 SE modeliydi. Gücünü Snapdragon 665 yonga setinden alan cihaz, aynı zamanda 6.44 inç boyutunda AMOLED ekranla da destekleniyor.

Öte yandan Vivo V20 SE’de, 33W hızlı şarjı destekleyen 4.100 mAh pile yer veriliyor. Aynı zamanda cihaz; microSD kart, 3.5mm kulaklık girişi, çift kanallı Wi-Fi ve ekran üzeri parmak izi tarayıcıyı da destekliyor.

Fiyat olarak ise Vivo V20 SE, 300 dolarlık bir etikete sahip. RAM ve depolama olarak da cihazda 8/128 GB’lık depolama seçeneğine yer veriliyor.