Kapat

Spotify Şarkı Önerileri İçin Yeni Özellik

Spotify Şarkı Önerileri

Spotify Şarkı Önerileri İçin Yeni Özellik

Spotify şarkı önerileri için yeni bir özelliğin patentini aldı. Bu Spotify’ın yeni özelliğine göre, kullanıcıların duygusal durumlarını, yaşını, cinsiyetini veya aksanına göre Spotify şarkı önerileri veya Spotify liste önerileri için ses verilerini kullanmayı planlıyor. Böylelikle ruh halinize göre size Spotify liste isim önerileri veya Spotify çalma listesi isim önerileri sunuyor.

Spotify şarkı önerileri

Spotify Şarkı Önerileri Özelliği Nasıl Çalışır?

Spotify bu yeni özelliğin patenti 2018 yılında almıştı fakat özellik bu ay başında kullanıma sunuldu. Muhtemelen Spotify liste isim önerileri veya Spotify çalma listesi isim önerileri için ses sinyalleri algılanıyor. Cihazların mikrofon girişlerinden, kullanıcıların sesleri analiz edilerek kullanıcıya veya bulunduğu ortama göre bir Spotify şarkı önerileri sunuyor.

Spotify müzik platformu, kullanıcılar çalma listesi veya şarkı önerisi konusunda zaten başarılıydı. Şirket kullanıcılarının müzik zevklerine göre Spotify şarkı önerileri sunuyordu. Bu yeni özellik sayesinde bu özelliğinde ötesine geçmek için uğraşıyor.

Yeni gelen bu özellikte kullanıcının ruh halini sesinden veya bulunduğu ortamdan alıp dinlediğiniz müzik türleri ile birleştiriyor. Bunun sonucunda kullanıcıya Spotify çalma listesi isim önerileri sunuyor.

Spotify Liste Önerileri 2021

  • Rap tarzı müzik sevenler için 2021 yılının bu listesini kesinlikle dinlemenizi tavsiye ediyoruz.
  • 2021 güncel akustik şarkılar için bu liste tam size göre olabilir.
  • Bass Bosted şarkı sevenler için bu liste tam size göre.
  • 2020 yılının en iyi şarkıları bu listede.

İlginizi Çekebilir:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir