Realme Buds Q2 Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Realme Buds Q2

Çinli teknoloji şirketlerinden biri olan Realme, düzenlediği etkinlikte en yeni sürüm kablosuz kulaklık modeli olan “Buds Q2“yi tanıttı. Geçtiğimiz sene kullanıcı ile buluşan Buds Q adındaki kulaklığın ikinci versiyonu olarak kullanıcıya sunulan model, tasarımıyla fazla ananevi olsa da teknik özellikleri ile pek çok kullanıcıyı memnun edecek.

Buds Q2, 10 mm’lik bass güçlendiricililerle donatılmış durumda. Çevresel gürültü engelleme özelliğine sahip olan kablosuz kulaklık, AAC kodek, Bluetooth 5.0 ve 88 ms gecikme süresi ile oyun severleri de düşünüyor. Ayrıca, farklı kablosuz kulaklıklarda bulunan dokunmatik kontrol özelliği Realme Buds Q2’de de bulunuyor.

Realme Buds Q2

Realme Buds Q2

IPX4 sertifikasıyla suya karşı oldukça dayanıklılık gösteren bu Buds Q2, 40 mAh’lık kulaklık, 400 mAh’lık da kutu batarya değerine sahip. Realme şirketine göre bu pil kapasiteleri, kablosuz kulaklığın 5 saate kadar kesintisiz bir şeklide kullanılabilmesini sağlıyor. Kablosuz kulaklığı kutusuyla kullandığınızda 20 saate kadar toplam kullanım süresine ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca, 10 dakikalık bir şarjın kulaklığı 2 saat kullanma imkanına eşit olduğunu da söyleyelim.

Şirket tarafından yapılan açıklamalara istinaden Buds Q2, siyah veya mora çalan bir mavi renk opsiyonuyla kullanıcılara sunulacak. Bugünden itibaren bazı ülkelerde satışa çıkan Buds Q2’nin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı bilinmezken, bu kablosuz kulaklığa sahip olmak isteyen bir kullanıcın 39 dolar gibi bir ödeme yapması gerekecek.