OnePlus Tema Mağazası Geliyor! İşte Detayları

OnePlus Tema Mağazası

Akıllı cihaz kullanan pek çok insan, farklı duvar kağıtları ve temalarla akıllı telefonlarını özelleştirebilirler. Genellikle Android kullananların bir bölümü, markanın kullanıcıya sunduğu tema mağazasıyla bu işlemleri kolay bir şekilde yapabilir. Fakat OnePlus telefon kullanıcıları bu konuda hiç şanslı değil. Şirket şimdiye kadar kendi tema mağazasını kullanıcıya sunmadığı için insanlar akıllı cihazlarını özelleştiremiyorlar. Ancak OnePlus sonunda bu soruna çözüm getireceğini ve OnePlus tema mağazası kullanıma sunulacağını açıkladı.

OnePlus Tema Mağazası Geliyor

Neredeyse bütün akıllı cihazların kendine özel arayüzüleri bulunuyor. Örnekle; Xiaomi’nin MIUI arayüzü varken, Huawei’nin EMUI ve Samsung’un ise One UI arayüzüne sahip. Kullanıcıların tümü de şirketin sunduğu tema mağazasıyla akıllı cihazlarını istedikleri gibi kişiselleştirebiliyor.

OnePlus Tema MağazasıOnePlus’ın kendine özel OxgenOS arayüzü mevcut. Fakat şirket başkaları gibi bu arayüzünde özel bir tema mağazasını bulundurmuyor. Neyse ki OnePlus kullanıcıların önümüzdeki zamanlarda böyle bir problemi kalmayacak. Çünkü şirketin bugün yaptığı açıklamaya göre yakın bir zamanda yeni bir tema mağazası kullanıcı ile paylaşılacak.

Bugün OnePlus topluluk formunda ‘Tema Mağazası’ için yeni bir etkinlik düzenleneceği paylaşıldı. OxygenOS’un bir sonraki versiyonunda bu yeniliği paylaşacağını doğrulayan şirket, 18 Mayıs tarihinde tüm detayları kullanıcılarıyla tartışacak.

Muhtemelen tema mağazası Android 12 tabanlı OxygenOS’ta piyasaya sürülecek. Fakat bu özelliğin Android 12’nin alt sürümlerine gelip gelmeyeceği şu an için bilinmiyor. 18 Mayıs’ta tüm detaylar açıklığa kavuşacaktır.