Kapat

Ne kadar dürüstsün?

Kendini çok dürüst biri olarak mı görüyorsun? Eğer dürüst biriysen bu dürüstlük testinden geçmeyi başaracaksın. O zaman teste başlayalım…

Uzun zamandır beraber olduğun sevgilin bu pandemi döneminde biraz kilo almış ve sana kilo alıp almadığını soruyor. Doğruyu söyler misin?
Birkaç aydır çıktığın kişi, sonunda en yakın arkadaşlarınla tanıştığı için çok heyecanlı. Ancak arkadaşlarının yeni sevgilinden hoşlanmadıklarını sana söyledi. Sevgilin buluşma sonunda arkadaşlarının onun hakkında ne düşündüğünü sana sordu. Doğruyu söyler misin?
Yeni sevgilinizle ilk kez seks yapmak üzeresin. Tam başlarken, partneriniz size STD (cinsel yolla bulaşan hastalık) testi yapıp yapmadığını sordu. Testi yaptırmadın fakat hasta olmadığından oldukça eminsin. Partnerine test yaptırmadığını söyler misin?
Yeni kayınvalideniz doğum gününüz için size çok çirkin bir kazak hediye etti. Bu durumda ne yaparsın?
Ekonomik sıkıntılardan dolayı arabanızı satmaya karar verdiniz. Arabanız son 6 ayda birkaç kez bozuldu. Arabanızı almak isteyen müşterilerinize bunu söyler misiniz?
Eski sevgilin birden bire seni aradı ve yardıma ihtiyacı olduğunu söyledi. Sende yardımına gittin. Yardım ederken şuan ki sevgilin aradı ve nerede olduğunu sordu. Ona doğruyu söyler misin?
Bir marketten alışveriş yaptınız. Kasiyer size para üstünü yanlışlıkla fazla verdi. Parayı geri verir misin?
Bahamalar'da tatildesin ve gerçekten fazladan bir gün kalmak istiyorsun. Patronunu kolayca arayabilir ve ona uçuşun ertelendiğini söyleyebilirsin. Tatil mi? İşbaşı mı?
Bir arkadaşının arkasından konuştun ve arkadaşın bunu öğrendi. Ona arkasından konuştuğunu söyler misin?
Son olarak patronunun nefesi gerçekten kokuyor. Bunu ona söyler misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir