Kesinlikle İhtiyacınız Olacak Faydalı Siteler Listesi: 2021

Faydalı Siteler Listesi 2021

Kesinlikle İhtiyacınız Olacak Faydalı Siteler Listesi: 2021

Faydalı siteler listesi derlememizde, 2021 yılında kesinlikle ihtiyacınız olacak yararlı siteler hakkında bir yazı oluşturduk. Bu listede faydalı internet siteleri ve internette en çok tıklanan siteler hakkında bilgi sahibi olabilir, işinize yarayabilecek internet sitelerini bulabilirsiniz. O halde 2021 de kesinlikle ihtiyacınız olacak faydalı web siteleri listesine geçelim.

İşinize Yarayacak Faydalı Siteler Listesi

Teknolojinin gelişmesi ile bir çok konu hakkında ihtiyacınızı giderecek yararlı siteler ortaya çıkmıştır. İhtiyaçlar doğrultusunda sizlere faydalı internet siteleri listesinde 2021 yılında işinize en çok yarayacak web sitelerini sizler için derledik.

1. Faydalı Siteler Listesi: İleti Yönetim

İnternetten alışveriş yaparken veya web sitelerine üye olurken telefon numarası isteniyor. Asıl sorun ise kayıt olduğunuz bu yerlerden sizlere sürekli gelen bilgi mesajları, kampanyalar ve indirim bildirimleri oldukça can sıkabiliyor. Devletin olan bu resmi web sitesinde telefon numaranız ile kayıt olduğunuz bütün şirket veya firmaları görebiliyorsunuz. Ayrıca istediğiniz şirketlerin arama ve SMS bilgilendirmesini bu web sitesi aracılığı ile iptal edebiliyorsunuz. Web sitesindeki ilgili alana telefon numaranızı yazdıktan sonra telefonunuza gelen onay mesajını girmeniz sistemin açılması için yeterli oluyor. Bizim için yararlı siteler listesinde oldukça işe yarayan bu web sitesine buraya tıklayarak veya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

2. Faydalı Siteler Listesi: Kredi Kartı Oluşturucusu

İnternette veya indirdiğiniz bir mobil uygulamada, dijital içerik platformlarında, müzik dinleme platformlarında kullanıcılara sunulan ücretsiz deneme hakkını kullanmak için kredi veya banka kart bilginizi girmenize artık gerek kalmayacak. Bu faydalı internet sitesi ile sanal bir kredi kartı oluşturabilir, üye olmak istediğiniz yerlere bu web sitesinde verilen bilgileri girerek işlemi tamamlayabilirsiniz. Faydalı internet siteleri listemizde yer alan bu web sitesine buraya tıklayarak veya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

3. Bulanık Fotoğrafları Kaliteli Fotoğraflara Çevirme

Faydalı siteler listesi derlemesinde üçüncü sırada yer alan bu web sitesi, çektiğiniz kalitesiz fotoğrafları veya kalitesi kötü olan eski fotoğraflarınızı tek bir tıklan HD bir çözünürlüğe dönüştürecek. Performans açısından oldukça iyi işler çıkaran bu web sitesine buraya tıklayarak veya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

4. Dünyadaki Bütün Ülkelerin Yaşam Maliyetleri

İleride yaşamak istediğiniz bir ülke veya bir şehir var fakat yaşam maliyetlerini mi bilmiyorsunuz? Bir araştırma için seçtiğiniz ülkenin veya şehrinin yaşam maliyetini öğrenmek mi istiyorsunuz? O zaman bu web sitesi tam size göre. Listeden seçmiş olduğunuz ülkenin veya şehrin ekmek fiyatından tutun aklınıza gelebilecek her ürünün maliyetini öğrenebilirsiniz. Tüm dünyada en çok tıklanan siteler arasında yer almış bu web sitesine buraya tıklayarak veya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

5. Faydalı Siteler Listesi: Ücretsiz Online SMS Alma

Bir web sitesine veya bir uygulamaya kayıt olurken telefon numaranızı vermek istemiyor musunuz? O zaman bu web sitesi sayesinde bundan kurtulacaksınız. Bu web sitesi sayesinde ücretsiz bir numara alarak doğrulama SMS’lerini görebilirsiniz. Hem web sitelerine numaranızı vermekten kurtulursunuz hem de bu işlemi ücretsiz yapabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde online SMS alabileceğiniz bu web sitesine buraya tıklayarak veya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

6. Faydalı Siteler Listesi: Ücretsiz Online Mail Alma

Yaralı siteler listemizde altıncı sırayı alan bu web sitesinde, bir uygulama veya web sitesine kayıt olurken mail adresinizi vermek zorunda kalmayacaksınız. Ücretsiz bir şekilde bir mail adresi alarak gelen onay maillerini görebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde online Mail alabileceğiniz bu web sitesine buraya tıklayarak veya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

7. Ücretsiz Seslendirme

Bir seslendirme yapmak istiyorsunuz ve seslendirmeni akıcı bir dille ve robotça olmasını istemiyorsunuz. Bu web sitesi sayesinde ücretsiz bir şekilde istediğiniz paragrafın seslendirmesini yapabilir ve indirebilirsiniz. Ücretsiz seslendirme yapabileceğiniz bu web sitesine buraya tıklayarak veya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

8. Faydalı Siteler Listesi: Soyadını Taşıyan Kaç Kişi Var?

Dünya üzerinde senle aynı soyadına sahip kaç kişi var ? bilmek ister misin? Bu web sitesi ücretsiz bir şekilde dünya üzerinde seninle aynı soyadına sahip kaç kişi olduğunu söylüyor. Sadece soyadını yazıp aratman yeterli. Ücretsiz bir şekilde soy adını taşıyan kaç kişi olduğunu öğrenebileceğin bu web sitesine buraya tıklayarak veya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Faydalı Siteler Listesi 2021

Bu yazımızda sizlere Faydalı siteler listesi derlememizi aktardık. İşinize yarayacağınızı umuyoruz.

İlginizi Çekebilir: