Huawei Watch Fit Elegant Satışta! İşte Fiyatı

Huawei Watch Fit Elegant

Huawei Watch Fit Elegant bugün kesin olarak Türkiye pazarında yerini aldı. Geçen aylarda piyasaya tanıtılan özel edisyon, akıllı saatlere benzeyen bileklik güçlü donanımı ve tasarımı ile ilgileri üzerine çekmeyi başardı. Akıllı bileklik Huawei’in resmi internet mağazası ve online perakende satış platformlarında satışa sunulmaya başladı.

Huawei Watch Fit Elegant Siparişe Açıldı

Standart Watch Fit akıllı bilekliğin gelişmiş bir sürümü olarak önümüze çıkan Elegant versiyonu beyaz ve siyah renk opsiyonları ile ülkemizde satışa sunuldu. 999 TL fiyat etiketi ile satılan bu cihaz adımsayar, kalp ritmi ölçme, GPS, su geçirmezlik ve uyku takibi gibi dolu dolu özelliklerle siparişe açıldı.

Huawei Watch Fit Elegant’ı buradan satın alabilirsiniz.

Huawei Watch Fit Elegant

Standart Huawei Watch Fit akıllı bilekliğe göre paslanmaz çelik bir gövdeye sahip Elegant versiyonu 1,64 inç AMOLED ekran ve dikdörtgen şekli ile oldukça dikkat çekiyor. Çelik çerçeve kullanan akıllı bileklik, alışılagelen akıllı bilekliklere premium bir hissiyat kazandırırken; donanım konusunda da farkını ortaya koyuyor.

Watch Fit Elegant, Kirin A1 işlemcisi kullanıyor. Lite OS adlı işletim sistemini ile donatılan bu bileklik, toplamda 96 çeşit spor aktivitesi için özel ayarlar sunuyor. 12 günlük bir süre boyunca kesintisiz batarya sunan cihaz, GPS sensörü, kandaki oksijen miktarını ölçme, 24 saat kalp atış hızı, stres izleme gibi özellikler taşıyor. 5 ATM’ye kadar suya karşı dayanıklılık gösteren bu akıllı bileklik Huawei TruSleep 2.0 teknolojisi ile uykunuzu takip ediyor.