GTA 6 Çıkış Tarihi! Yeni İddia 2023 Yılı!

GTA 6 Çıkış Tarihi!

GTA oyunun yeni versiyonu hakkında bu günlerde oldukça fazla sızıntı çıkmaya başladı. Bazı kaynaklar GTA 6 oyununun bu sene çıkacağını iddia ederken, bazlarıı ise şu anda Rockstar Games şirketinin testlere başladığını söylüyor. Fakat güvenilir kaynaklar, bütün bu söylentilerin çıkmasına karşı gündemi hareketlendirmekten başka hiç bir amacı olmadığını söyledi. GTA 6 çıkış tarihi!

Pandemi sürecinin başından itibaren bu zamana kadar pek çok sektör bu durumdan olumsuz şekilde etkilendi. Akıllı cihazlardan bilgisayara, tabletlerden çiplere kadar birçok üründe sorunlar yaşandı. Bu sıkıntılar şu an bile devam ediyor. Tabi ki de donanım sektöründe olduğu gibi oyun sektöründe de birtakım sıkıntılar var. Bundan dolayı GTA 6‘nın erken bir zamanda çıkacağına dair haberlerin de şimdilik doğruluk payı bulunmuyor.

GTA 6 Çıkış Tarihi! GTA 6 En Erken 2023’te Gelecek

GTA 6 Çıkış Tarihi!

Rockstar Games ve ana şirketi Take Two, GTA 6 oyunu konusunda sessizliğini koruyor. İki şirkette tüm ilgini GTA 5’e yöneltmiş durumda ve bu oyunun yeni bir versiyonunu da şu anlık planlamıyor. Fakat geçtiğimiz günlerde bazı kaynaklar, Rockstar Games’in yeni çalışanları işe aldığını iddia etti. Ancak ViwerAnon adlı biri bunun GTA 6 oyununun en yakın zamanda çıkacağına işaret olmayacağını söyledi.

ViwerAnon, GTA 6 oyununun en yakın 2023 yılında çıkacağını iddia ediyor. Şimdiye kadar pek çok sızıntıda doğruluk payına sahip olan ViwerAnon; DC ve Star Wars tahminlerinde de bu doğruluğu göstermişti. Şuan ise bu kaynak, GTA 6 oyununun içinde yeni bir düşünce paylaşmıyor ve bu oyunun da en az iki sene sonra geleceğini söylüyor