FIFA 21, EA Play ve Xbox Game Pass’e Geliyor

FIFA 21

Uzun süredir beklenen gelişme artık gerçekleşti. EA Games FIFA 21 oyununu EA Play’e ekleyecek. FIFA 21’in geçen hafta zamanı paylaşılmadan EA Play’e geleceği açıklanmıştı. Artık EA Play ve Xbox Game Pass zamanı 6 Mayıs olarak EA Play’in resmi Twitter hesabından açıklandı

Microsoft’la anlaşma içerisine giren EA Games, EA Play’e gelen oyunları Xbox Game Pass’e de ekleyecek. Bu sebeple 6 Mayıs’ta EA Play’e gelecek oyun otomatik bir şeklide Xbox’a da gelecek. EA Play kullanıcıları FIFA 21 için birden fazla ödül ve özel erişim kazanacaklar. FIFA Ultima Team formaları, Volta Futbol ekipmanları gibi özel içeriklere sahip olabilecekler. FUT oyuncuları da her sezonda XP bonusu kazanarak 30 seviye ödüllerine de kısa bir zamanda kavuşabilecekler.

FIFA 21 dışında Xbox Game Pass’e yeni içerikler geliyor

FIFA 21

Knockout City; EA Play, Xbox Pass PC Pass Ultimate, Xbox Game ve kullanıcıları için ücretsiz bir şekilde sunulacak. Dragon Quest Builders 2’yse geriye dönük cihazlarda da çalışacağı için Xbox One, Xbox Series X ve S serisi konsollarda oynanabilecek.

Aslına bakacak olursak FIFA 21 oldukça zaman alan ve bir çalışma oldu. EA Play’de daha önceden yer alması beklenilen oyunun Mayıs ayına kalması da ayrıca üzücü. Xbox Game Pass kullanıcıları özellikle EA Games oyunları açısından bu sene kazananlar olacak.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarda bizimle paylaşın.