Kapat

Beeper: Tüm Mesajlarınız Aynı Uygulamada

Tüm mesaj sohbetleriniz tek bir uygulamada

Beeper: Tüm Mesajlarınız Aynı Uygulamada

Beeper, kullandığınız tüm mesajlaşma uygulamalarını bir arada tutmanızı sağlayan yeni bir platform olarak piyasaya sürüldü. Beeper; WhatsApp, iMessage, Twitter, Messenger ve içerisinde bulunana 15 uygulamadaki mesajlarınızı tek bir uygulamada toplama görevini görüyor.

Beeper

Beeper Uygulaması Detayları

Beeper uygulaması içerisinde bulundurduğu 15 farklı mesajlaşma uygulamasını tek bir uygulamada toplama özelliği ile karşımıza çıkıyor. Uygulanın en farklı özelliği ise Android işletim sistemlerinde iMessage uygulamasını kullanabilmektir. Beeper uygulaması önceden NovaChat olarak biliniyordu ve farklı işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışıyordu.

https://twitter.com/ericmigi/status/1351932159343292416?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1351932159343292416%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.news18.com%2Fnews%2Ftech%2Fbeeper-is-a-new-app-that-keeps-all-your-messaging-apps-in-one-place-heres-how-it-works-3324107.html

Yeni uygulama uyarısı: Beeper üzerinde bir süredir çalışıyorum ve bugün başlatıyoruz! İMessage, WhatsApp ve diğer 13 ağda sohbet etmek için tek bir uygulama. Son 2 yıldır varsayılan sohbet istemcim olarak kullanıyorum ve HİÇBİR geri dönüş yok. http://beeperhq.com

Uygulama henüz Türkiye’deki uygulama marketlerinde yayınlanmıyor. Avrupa’da yayına giren Beeper, aylık 10 dolar karşılığında kullanıma sunuluyor.

Uygulama kulağa her ne kadar hoş gelse bile Beeper, şifreleme hakkında web sitesinde hiçbir bilgi bulunmuyor fakat uygulama piyasaya daha yeni sürüldüğü ve kullanıcı sayısı az olduğu için şifreleme hakkında bir bilgi sağlanmamış olabilir.

Beeper uygulamasının içerisinde WhatsApp Telegram Signal , Slack, Messenger, SMS, Discord, Skype, IRC, Twitter DM’leri, Apple iMessage ve Google Hangouts bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir